sdryx

sdryx

sdryx

Prasačiny momentálne nie je možné zobraziť.
sdryx
dezolat jeden
 
Daniel
Daniel | 20.7.2021 15:07

Prosím, odcituj nám tu aj ďalších - MUDr.Lipták, MUDr.Janco, MUDr.Lakota, CSc, Dr.Bukovský. Vzdelanie neznamená múdrosť vo všetkom. Ale prečo by to mal niekto prostoduchý chápať? To je príliš zložitá kombinácia života.


mj
mj | 20.7.2021 16:05

@Daniel tento pan nespada do kategorie Dr. Bukovskeho. Aj ked jeho tvrdenie, ze je vynalezcom mRNA je trosku pritiahnute za vlasy, pretoze co ja viem "len" prisiel so sposobom akym mRNA dostat do bunky a vacsiu zasluhu na mRNA vakcinach ma asi Katalin Kariko (ktora mimochodom bola ockovana medzi prvymi), tak tento pan aspon vie o com hovori. Ma nazor na niektore veci, ktory by sa mu upierat nemal. Ale preto co hovori (cytotoxicita S proteinu a ADE) neexistuju data a FDA, CDC a aj jeho kolegovia to vyvracaju. Ale je fascinujuce ako si ludia vyberaju len tie nazory, ktore sa im hodia do kramu, pretoze aj on tvdi, ze ludia z ohrozenych skupin sa zaockovat dat maju.


blackota
blackota | 20.7.2021 17:06

mj>


mj
mj | 20.7.2021 18:52

@blackota ak si to myslel na mna, tak ta musim sklamat, nemam FB :)


mdl
mdl | 21.7.2021 09:53

vzdy, ked citam, ze nejaky vedec ma nazor tak spozorniem :)

bud ma dostatocne udaje a dokazy na svoje tvrdenia alebo nie.


mj
mj | 21.7.2021 10:24

@mdl svet nie je cierno-biely. Este nedavno eexistovali dokazy, ze vakcina moze sposobit zrazeniny ci zapal srdca. A zrazu existuju. Ked niekto popise sposob akym moze nastat problem a je doveryhodny, treba mu venovat pozornost. Ked sa to neurobi a predsa len nastane ten problem, druha strana to exemplarne zneuzije. Tak ako je hlupost tvrdit, ze vakciny su neotestovane a experimentalne, je rovnako hlupost tvrdit, ze nemaju ziadne potencionalne rizika.


Daniel
Daniel | 21.7.2021 12:22

mj -> Samozrejme. Ale to sa musia baviť rozumní ľudia. Antivaxer si s toho povyťahuje tézy, ktoré pasujú do jeho skladačky, zráta si dve a dve a vyjde mu očakávaných sedem. Potom to preženie ešte cez sociálne siete, kde sa vygenerujú ďalšie alternatívne produkty chorých myslí. Ako keď sa odporca železnice spýta, či človek môže jej používaním zomrieť. Ak chceš byť realista, odpovieš, že áno. No a viac už asi nemusím vysvetľovať.


 
Nie ste prihlásený, pre pridavanie komentárov sa musíte prihlásiť!
( Prihlásenie | Registrácia )
 
 
loader